Support Center

Hediye Kartı (Gift Card) Nedir

Tıpkı E-Pin ve CD Key'de olduğu gibi benzersiz bir kod olan Hediye Kartı kodları, günümüzde sosyal ve kullanıcılar için ürünler sunan platformlarda yani Netflix, Google Play, Spotify, giyim firmaları vs. gibi alanlarda hesabınıza bakiye ekleyen kodlardır.


Are you seeking further asistance?
İtem Nedir

Oyun içerisindeki kullanılan eşyaların genel adı.

Are you seeking further asistance?
E-Pin Nedir

Çevrimiçi oyun platformlarına ve bilgisayar, konsol, mobil oyunlara olan ilginin her geçen gün artması ile hayatımıza birçok yeni kavram giriyor. Bu kavramlardan birisi olan e-pin (Electronic Personal Identification Number) dünya çapında kullanılan şifreli bir ödeme sistemidir.

Are you seeking further asistance?
CD Key Nedir

CD Key, benzersiz dijital ürün anahtarı olarak tanımlanmaktadır. E-Pin'den farkı, oyuniçi ya da oyun parası olarak değil, doğrudan oyunu etkinleştirme için kullanılmaktadır. Eskiden, satın aldığımız oyun CD'lerinin içinde çıkan bu benzersiz oyun etkinleştirme kodu, kutulu oyun kültürünün azalıması ile beraber dijital platformlarda kutu olmadan satışı sağlanmaktadır.

Are you seeking further asistance?
Üye olmadan nasıl alışveriş yapabilirim ?

Giriş yapmadan satın almak istediğiniz ürünü seçip sepete git butonuna tıklayın, açılan sekmede Fatura Bilgilerini dolurup, ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyup kabul ettiğinize ilişkin kutucukları işaretleyin.


Karşınıza çıkan ödeme formunu doldurup ödeme yap'a tıklayarak ürün satın alabilirsiniz

Are you seeking further asistance?
Hangi ödeme yöntemleri ile ödeme yapabilirim ?

jaguargame’den alışveriş yaparken ödemelerinizi aşağıda belirtilen yöntemler ile yapabilirsiniz.

 • Kredi/Banka Kartı
 • Cüzdanım
 • Çoklu Kredi Kartı
 • Kredi Kartı Puanları
 • Anında Havale
 • Mobil Ödeme

Ürün sayfalarından, ürün ve ödeme yapmak istediğiniz banka bazlı sunulan farklı ödeme seçenekleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
Ödeme yaparken açıklama kısmına ne yazmalıyım ?

Havale - Eft ödemelerinizde açıklama kısmını boş bırakabilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
Satın aldığım E-pin kodunu nereden görebilirim ?

Satın aldığınız Dijital Ürün ve E-pin kodları SMS ve E-posta ile tarafınıza gönderilmektedir. Site üzerinden ise Siparişlerim sekmesinden satın almış olduğunuz E-pin kodunu görüntüleyebilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
E-pin Alımlarında Limit Var mı?

Bireysel ürün alımlarında alt limit yoktur. Stok durumuna göre üst limit belirlenebilir. Bayi alımlarında alt limit belirlenebilir.

Are you seeking further asistance?
Nasıl sipariş verebilirim ?

jaguargame’e ücretsiz olarak kolayca üye olabilir, indirimli ürün ve kampanyalardan hemen faydalanabilirsiniz. • Üyelik Ana sayfada sağ üstte yer alan 'Giriş Yap veya Üye Ol' sekmesinden 'Üye Ol' butonuna tıklayın ve açılan sayfadaki üyelik formunu doldurun. Ürün Seçimi Beğendiğiniz ürünü 'Sepete Ekle' butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize ekleyin. • Sepetteki 'Alışverişi Tamamla' butonuna tıkladığınızda teslimat bilgileri ekranına gelirsiniz. Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurduktan sonra sayfanın alt kısmından. Ödeme 'Devam Et' butonuna tıkladığınızda ödeme bilgileri ekranına ulaşırsınız. Burada size sunulan ödeme tercihlerinden size uygun olanı seçin. • Siparişinizi onaylamadan önce 'Sipariş Özeti' sayfasından girdiğiniz bilgileri kontrol edin ve değiştirmek istediklerinizi değiştirin. Verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olduğunuzda Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyup kabul ettiğinize ilişkin kutucukları işaretleyin. • Ödeme seçiminizi yaptıktan sonra 'Devam Et' butonunu tıklayarak sipariş onay ekranına geçebilirsiniz. Ekranın sağ üst tarafında bulunan 'Siparişi Onayla' butonuna sadece bir defa tıklayarak siparişinizi onaylayın. Sipariş Takip Açılan yeni sayfada sistem tarafından size verilen sipariş numarasını göreceksiniz. • Siparişinizi ana sayfanın üst kısmında yer alan 'Siparişlerim' alanından takip edebilirsiniz.Are you seeking further asistance?
Kartımdan ürünün parası çekildi fakat hesabıma yansımadı ?

Kredi kartı ödemelerinizde Sanal POS hizmeti kullanmakta olduğumuz aracı firmalar tarafından sağlanmaktadır. Kullanılan aracı firmalar ile sitemiz arasında bağlantı problemleri veya yoğunluk nedeni ile gecikmeler yaşanabilir.

Ödemeniz 10 dakika içerisinde hesabınıza yansımaz ise işlemin kontrolü için canlı destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
Kod Çalışmıyor, Ne Yapmalıyım?

Kodunuzu etkinleştirirken hata alıyorsanız siparişlerim ekranında "hatalı kod bildir" butonuna tıklayıp ekran görüntüsü iletmeniz gerekmektedir.

Are you seeking further asistance?
Havale ödemesi yaptıktan sonra ne yapmalıyım ?

Belirtilen hesap bilgilerine havale ödemesi yaptıktan sonra site içerisinden ödemenizi bildirmelisiniz.

Ödeme yapan isim soyisim ile siteye kayıtlı isim soyisim aynı olmalıdır aksi taktirde ödemeniz ödeme şirketleri tarafından iptal edilir. Banka hesaplarımıza yapılan ödemeler sitemizin ''ödeme bildir'' sayfasından, ödeme sırasında kullanılan TC kimlik numarası, isim soyisim veya telefon numaranız ile kontrol edilir. Bildirim sırasında girdiğiniz bu bilgiler banka hesaplarımızda bulunan işlem bilgileri ile eşleştirilerek bakiyeniz hesabınıza aktarılır.

Are you seeking further asistance?
Yanlış Kod Aldım, İade Edebilir miyim?
 • E-Pin ve CD Key ürünlerinde ortalama teslimat süresi stok durumuna bağlı olarak 1-5 dakikadır. (Bu süre haftanın her günü ve her saati geçerli)
 • Oyun Parası (GB, Silk) siparişleri için teslimat süreleri, çalışma saatlerine ve yoğunluğa bağlıdır ve en kısa sürede gerçekleştirilir.


Are you seeking further asistance?
Ürün alırken nelere dikkat etmeliyim?

Satın aldığınız kodun türüne (Oyun parası miktarı), adedine ve hangi bölgede geçerli olduğuna dikkat ederek sipariş verebilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
Aldığım Kodların Kullanım Süresi Var mı?

E-Pin ve CD Key ürünlerinin süresi yoktur ancak içerik, paket değişikliği durumları yayıncı firmalar tarafından değiştirilebilir durumda ve bu tarz durumlarda anlık güncelleme sağlıyoruz fakat aldığınız kodu kısa süre içerisinde etkinleştirmenizi tavsiye ederiz.

Are you seeking further asistance?
Siparişim gözükmüyor neden?

Siparişlerim sayfasında, verdiğiniz siparişiniz gözükmüyorsa canlı destek ya da WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
E-Pin ya da CD Key Kodumu Nasıl Kullanacağım?

Satın aldığınız kodun kullanım rehberi ürün sayfalarında mevcuttur. Genel olarak oyunların arayüzünde ya da web sitesinde yer alan "Hediye Kodu Gir", "Kod Etkinleştir" ya da "E-Pin Kodunu Etkinleştir" gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Are you seeking further asistance?
Dijital Teslimat Nedir?

E-Pin, CD Key, Oyun Parası ve Cüzdan Kodu gibi ürünler, dijital ortamda teslim edilmektedir ve herhangi bir fiziksel kargo gönderimi bulunmamaktadır.

Are you seeking further asistance?
Siparişimi Değiştirebilir miyim?

Dijital kod teslimatının ardından değişim sağlanamaz.


Kullanıcı sözleşmesinde de belirttiğimiz gibi 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarara uğramış ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir.Are you seeking further asistance?
Siparişimi iptal edebilir miyim?

Dijital kod teslimatının ardından iade/değişim sağlanamaz.


 • Kullanıcı sözleşmesinde de belirttiğimiz gibi 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarara uğramış ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir.Are you seeking further asistance?
Yanlış Kod Aldım, İade Edebilir miyim?

Dijital kodlar tek kullanımlık olduğundan, kod teslimatının ardından iade sağlanamaz.


Kullanıcı sözleşmesinde de belirttiğimiz gibi 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarara uğramış ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir.

Are you seeking further asistance?
Aktivasyon Kodu Gelmiyor, Neden? (Mail, SMS)

Aktivasyon kodunuzun öncelikle mail adresinize mi yoksa telefon numaranıza mı iletildiğini kesinleştirip ardından bu iki bilginin doğruluğunu kontrol ediniz.


 • SMS: Bilgilerinizin kontrolünden emin olduktan sonra halen kodunuz gelmiyorsa canlı destek ile iletişime geçiniz.


Are you seeking further asistance?
Sosyal Medya Hesabımla Üye Olabilir miyim?

Giriş yap veya üye ol sayfasından üye ol alanında yer alan "sosyal hesap ile giriş yap" kısmından size uygun platformu seçip (Facebook, Instagram, Twitch, Steam vs.) giriş yapabilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
TC kimlik Doğrulaması Neden Gerekli?

Ödeme ve işlemlerinizin güvenliği için gereklidir. Bilgilerinizi üyeliğinizde sadece siz görebilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
Kayıtlı Bilgilerim Güvende mi?

Sistemimizdeki tüm verileriniz 3. Kişilerle asla paylaşılmaz ve sunucularımızda korunur.

Are you seeking further asistance?
Üyeliğimi Nasıl Sonlandırabilirim? Hesap Silme

Üyeliğinizi sonlandırmak (hesap silme) için kullanıcı bilgilerim sayfasına girip en altta yer alan "hesabımı sil" butonuna tıklayarak hesabınızı silebilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
Telefon/Kimlik "Farklı Hesapta Kayıtlı" Hatası Nedir?

Telefon numaranızı ve/veya kimlik numaranızı farklı bir hesapta doğrularsanız, aynı bilgilerle farklı bir hesap açamazsınız. Eski hesabınıza erişmiyorsanız şifrenizi sıfırlayabilir, sıfırlama bilgilerine erişemiyorsanız canlı destek ile iletişime geçip gerekli yönergeleri takip etmeniz gerekir.

Are you seeking further asistance?
Şifremi Değiştirmek İstiyorum

Üyelik bilgilerim sayfasında yer alan "Şifre Değişikliği" kısmına gelerek mevcut şifrenizle yeni şifre belirleyebilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
Mail Adresimi ve Telefon Numaramı Nasıl Değiştirebilirim?

Sitemize kayıtlı mail adresinizi ve telefon numaranızı değiştirmek için hesap ayarlarım sayfasına gidip iletişim bilgileri alanından güncelleme yapabilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
Hesap / Üyelik Bilgilerimi Nasıl Güncellerim?

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan "hesabım" butonuna ya da profil alanınıza gelerek "kullanıcı bilgilerim" alanına girerek bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
Şifremi Unuttum ya da Hatırlamıyorum, Nasıl Değiştirebilirim?
 • Giriş yap veya üye ol sayfasına giriş yaparak şifremi unuttum yazısına tıklayarak kayıtlı E-Posta adresinizi girin ve mailinize gelen linke tıklayarak sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 🕹
 • Mail gelmediyse lütfen Spam/gereksiz kutusunu kontrol ediniz.


Are you seeking further asistance?
Hesabıma Girişte Güvenlik / Doğrulama Kodu Girmem Zorunlu mu?

Hesabınıza farklı bir cihazdan giriş yaptığınızda güvenlik amacıyla E-Posta adresinize ya da E-Mail adresinize güvenlik kodu iletilir. Kod ortalama en geç 1 dakika içerisinde size ulaşır ve etkinleştirmeniz için 2 dakika süre tanınır. Aksi durumda tekrar kod talep etmeniz gerekir.

Are you seeking further asistance?
Nasıl Üye Olurum?

Üye olmak için, giriş yap veya üye ol sayfasındaki "üye ol" alanına girmeniz ve gereken bilgileri doldurmanız ve kayıt ol butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Are you seeking further asistance?
Kampanyaları Nasıl Görebilirim?

Jaguargame , kullancılarına için indirim kampanya ve paket sayfası bulunmaktadır. Bu sayfalar üzerinden fırsatları inceleyebilir, son tarihlerini görebilirsiniz.
Are you seeking further asistance?
Kupon Kodum Çalışmadı Ne yapabilirim?

Kupon ya da indirim kodunuzun çalışmadığı durumlarda senaryo şöyledir: kodun daha önce etkinleştirilmiş olması, hesabınıza özel tanımlı olmaması ya da süresi dolmuş olabilir.

Are you seeking further asistance?
Çekilişlere Nasıl Katılabilirim?

Hesabınıza giriş yapıp, bilgilerinizi doğruladıktan sonra Çekilişler sayfasını ziyaret edip tarafımızın, yayıncılarımızın ya da müşterilerimizin oluşturduğu çekilişlere katılabilirsiniz. Çekilişler şeffaf şekilde yapılır ve kazanan sistem tarafından otomatik belirlenir.

Are you seeking further asistance?
Nasıl Kupon ya da İndirim Kodu Alırım?

Kupon ya da indirim kodları, anlaşmalı sitelerden, Instagram hesabımızdan ya da kullanıcıya özel bildirim alanından gönderilebilir. Kullanıcıya özel tanımlanan kuponları hesabınıza giriş yaptıktan sonra "Kuponlarım" sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
Kupon / İndirim Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Kupon ya da indirim kodunuzu sepet sayfasından etkinleştirebilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
Kampanyalara Katılım Şartı Gerekiyor mu?

Kampanyalarımız için katılım şartı genellikle yoktur ancak katılım şartı belirlenirse, bu bilgi kullanıcılarla kampanya sayfasında ya da sepet sayfasında gösterilir.

Are you seeking further asistance?